Przyczepy podłodziowe jednoosiowe

Filtruj po parametrach

Całkowita długość łodzi

Dopuszczalna ładowność

Dopuszczalna masa całkowita

Wyświetlanie 1–30 z 32 wyników

Przyczepy podłodziowe jednoosiowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą transportować łódź o masie do maksymalnie 1500 kg i długości maksymalnej 6,5 metra. Przyczepa lekka podłodziowa jest idealnym rozwiązaniem do łodzi o nie dużym gabarycie. Oferowane przez nas przyczepy umożliwiają transport w prawidłowy sposób także na długich trasach. W przypadku przyczepy podłodziowej jednoosiowej, ciężar łodzi jest rozkładany na koła przyczepy oraz hak samochodu.

Jakie wyposażenie przyczepy podłodziowej jednoosiowej

Dostępne w naszej sprzedaży przyczepy podłodziowe jednoosiowe są różnej długości, dedykowane konkretnym jednostką pływającym. Każdą przyczepę na życzenie klienta jesteśmy w stanie doposażyć o dodatkowe akcesoria typu rolki, płozy. Każda sprzedawana przez nas przyczepa podłodziowa lekka w standardowym wyposażeniu zawiera belke oświetleniową z funkcja szybkiego demontażu, przewłoki do mocowania pasów zabezpieczających, koła o odpowiednim wymiarze, dziobnice oraz wciągarkę.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu oraz kontaktu w celu zakupu przyczepy podłodziowej jednoosiowej. Gwarantujemy merytoryczne doradztwo, dzięki czemu każdy nasz klient kupując od nas przyczepę podłodziową może być pewien, że spełni ona jego indywidulane oczekiwania.

Skontaktuj się z nami

Adres

Ul. Gdyńska 5 (róg ul Lisiej)
Chwaszczyno 80-209
woj. pomorskie

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 8:30 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte

Napisz do nas