Przyczepa pod skutery wodne PP75-4816 R/O LORRIES

Cena:

6400,00 

Informacje dodatkowe

Długość łodzi

3,7m

DMC

750 kg

Producent

LORRIES

Ładowność

600 kg

Więcej informacji

Przyczepa lekka LORRIES  model PP75-4816 R/O

Przemyślana przyczepa do transportu skutera  wodnego czy łódki, ponieważ posiada wodoodporne łożyska kół zapewniające dłuższy okres użytkowania. Wciągarka i wieża wciągarki, również są łatwo regulowane, w efekcie dopasowuje się do Twojej łodzi czy skutera wodnego. 

SPECYFIKACJA:
MODEL  PP75-4816 R/O

  • Maksymalna długość łodzi / skutera 3,7 m.
  • Masa całkowita 750kg
  • Ładowność 602 kg Osie 1 Koła 13
  • MASA WŁASNA – 148 kg
Wymiary zewnętrzne [cm] 157 x 460 x 96
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE:
Liczba osi 1 (750kg)
Regulowana oś tak
Rozmiar kół Rx13 
Rodzaj felg Stal
Wtyczka 13
Rolka denna 2 szt. 
Podwójna regulowana rolka boczna  4 szt.

Wciągarka
Tylne światła odchylane na boki 

PRZYCZEPA DO TRANSPORTU SKUTERA lub ŁODZI

Przyczepa do transportu skuterów wodnych i łodzi wyposażona jest w regulowane  rolki, a jej ogromną zaletą jest bardzo duża stabilność przewożonego skutera podczas transportu. Twój skuter będzie  przewożony i zabezpieczony na solidnej i mocnej konstrukcji spawanej ze stalowych profili, natomiast wsporniki boczne wyposażone w podwójne rolki mają możliwość regulacji wysokości oraz kąta pochylenia. Przednia belka ramy przyczepy została pochylona o 45 stopni i wyposażona w gumowy odbojnik, aby zminimalizować ryzyko obicia kadłuba podczas napływania skutera nad przyczepę.  W przyczepie dla wygody użytkownika przy nadkolach dodaliśmy schodki boczne, które ułatwiają dostęp do ładunku i obsługę skutera.

Model został wyposażony jest w ręczną wciągarkę pasową z regulowanymi słupkami. Dodatkowo w standardzie posiada lampy LED, koło podporowe, rolkę dziobową oraz felgi stalowe o rozmiarze R13.

Również piasty przyczepy są  (Waterproof system) dzięki temu przedłużona została żywotność zarówno samych łożysk, piast, jak i osi.

Wycena dotyczy przyczepy ocynkowanej. Można zamówić malowaną –  polakierowana na biało, czarno lub inny z kolor z palety RAL.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE:

  • malowanie proszkowe
  • koło zapasowe
  • dodatkowe uchwyty do mocowania ładunku
  • system płukania bębnów
  • amortyzatory osi

Elementy stalowe postały pokryte cienką warstwą cynku, którego zadaniem jest zwiększenie odporności na rdzę. Dodatkowo ocynkowany materiał jest bardziej wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne.

Skontaktuj się z nami

Adres

Ul. Gdyńska 5 (róg ul Lisiej)
Chwaszczyno 80-209
woj. pomorskie

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 8:30 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte

Napisz do nas