Przyczepy podłodziowe dwuosiowe

Filtruj po parametrach

Całkowita długość łodzi

Dopuszczalna ładowność

Dopuszczalna masa całkowita

Chcąc transportować łódź ciężką o masie do 3000 kg i dużym gabarycie np. długości nawet 9 metrów, należy posiadać odpowiednią solidną przyczepę podłodziową dwuosiową. W naszej ofercie posiadamy ponad 20 modeli przyczep podłodziowych dwuosiowych, dzięki czemu każda osoba chcąca zakupić porządną przyczepę, znajdzie odpowiedni model dla siebie.

Dostępne u nas przyczepy podłodziowe dwuosiowe charakteryzują się solidnym wykonaniem na ramie aluminiowej o podwyższonej wytrzymałości, hamulcem najazdowym, oponami kategorii C. Dokonując transportu na przyczepie podłodziowej dwuosiowej większość ciężaru łodzi transportowanej, naciska na osie przyczepy a nie hak samochodu. Oczywiście każda z przyczep jest wyposażona w rolki oraz wyciągarkę, dzięki czemu załadunek i rozładunek jest bardzo prosty i bezpieczny. Na życzenie klienta dokonujemy modyfikacji elementów przyczepy podłodziowej dwuosiowej, aby idealnie była ona pasowana do łodzi, która ma być na niej przewożona.

Interesuje Cię przyczepa podłodziowa dwuosiowa? Koniecznie skontaktuj się z nami oraz odwiedź nasz salon sprzedaży przyczep podłodziowych.

Skontaktuj się z nami

Adres

Ul. Gdyńska 5 (róg ul Lisiej)
Chwaszczyno 80-209
woj. pomorskie

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 8:30 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte

Napisz do nas