Przyczepy podłodziowe trzyosiowe

Filtruj po parametrach

Całkowita długość łodzi

Dopuszczalna ładowność

Dopuszczalna masa całkowita

Dla osób posiadających bardzo duże łodzie, mamy w naszej ofercie specjalne przyczepy podłodziowe trzyosiowe. Ich dopuszczalna masa całkowita wedle dokumentacji nie powinna przekroczyć 3500 kg, choć gwarantujemy, że są one w stanie wytrzymać także większe ciężary. Maksymalna długość łodzi transportowanej na takiej przyczepie to 9,5 metra.

Pełne dostosowanie przyczepy podłodziowej trzyosiowej

Dajemy możliwość naszym klientom pełnej konfiguracji przyczepy podłodziowej trzyosiowej do potrzeb przewożonej łodzi m.in. regulacja podpór, możliwość dostosowanie długości przyczepy do przewożonej łodzi, zmiana położenia osi w celu ustawienia odpowiedniego obciążenia na haku i wiele innych modyfikacji.

Jakość wykonania przyczep

Dostępne w naszej ofercie każda przyczepa podłodziowa 3500, jest oparta na solidnej konstrukcji wytworzonej z wzmocnionych profili zamkniętych ocynkowanych ogniowo. Zawieszeniu niezależnym uresorowanym na wałku skrętnym, oponach dodatkowo wzmacnianych kategorii C, oraz wyposażeniu w hamulec najazdowy. Wszystkie te cechy dają gwarancję bezpieczeństwa transportu łodzi, o nieprzeciętych gabarytach i wadze.

Interesuje Cię solidna przyczepa podłodziowa trzyosiowa? Koniecznie się z nami skontaktuj i odwiedź nasz salon sprzedaży.

Skontaktuj się z nami

Adres

Ul. Gdyńska 5 (róg ul Lisiej)
Chwaszczyno 80-209
woj. pomorskie

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 8:30 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte

Napisz do nas